W ramach naszego sklepu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.

Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".Strona zawiera produkty przeznaczone dla osób pełnoletnich.

18-dla-pelnoletnich.png

Zakaz sprzedaży wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych osobom do lat 18
(art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 9 listopada 1995r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych).


ROZUMIEM

Clearomizer VIVI Mini CC

Rewelacyjny Clearomizer ViVi mini CC od firmy KangerTech z wymiennymi grzałkami o poj. 2,4ml. Nowa wersja z długimi knotami.

Więcej szczegółów

Dostępny tylko w sklepie stacjonarnym.

16,26 zł

Rewelacyjny Clearomizer ViVi mini CC od firmy KangerTech z wymiennymi grzałkami o poj. 2,4ml. Nowa wersja z długimi knotami.

Zastosowanie wymiennej grzałki powoduje bardziej ekonomiczne wykorzystanie urządzenia. Nie trzeba już kupować całego podzespołu - wystarczy raz na kilka tygodni (w zależności od intensywności i sposobu użytkowania) wymienić grzałkę i wszystko znów działa jak nowe!

Zalety Clearomizera Vivi Mini CC:

  • Łatwy do napełniania i czyszczenia
  • Duża pojemność aż 2,4ml (800 zaciągnięć)
  • Wymienna grzałka co obniża koszty
  • Lepsze oddawanie smaku liquidu i większa "chmura"

 

Clearomizer VIVI Mini o pojemności, która zadowoli nawet najbardziej wymagających, bardzo prosty w obsłudze. Posiada odkręcany ustnik wyposażony w silikonowe uszczelki, dzięki którym liquid nie ma prawa przedostawać się na zewnątrz. Ponadto, aby uzupełnić Clearomizer nie potrzebujemy żadnych dodatkowych akcesoriów. Możemy go uzupełnić wprost z buteleczki. Nie trzeba nawet specjalnie uważać podczas napełniania gdyż otwór do napełniania jest bardzo duży a środkowa rurka z kanałem powietrznym wystaje ponad brzeg kartomizera i nie ma możliwości jej zalania. Clearomizer posiada również podziałkę na obudowie, widzimy więc ile liquidu mamy w zbiorniczku. Doskonałe rozwiązanie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych e-palaczy. Zalecane napięcie baterii: 3.2 - 3.7V.


WYMIANA GRZAŁKI W CLEAROMIZERZE VIVI MINI CC

Grzałka clearomizera, jak każde urządzenie grzewcze, ma ograniczoną żywotność. Zależy to od intensywności i sposobu palenia (kilka zaciągnięć "na sucho" może spowodować spalenie grzałki). Aby wymienić grzałkę w clearomizerze należy odkręcić ustnik i wykręcić starą grzałkę. Nową grzałkę wkręcamy upewniając się, że knoty są skierowane w dół zbiorniczka. Poziom płynu w zbiorniczku nie może przekraczać poziomu gwintu grzałki - wówczas wykręcenie jej spowoduje zalanie mechanizmu wewnętrznego.
UWAGA: Przed rozpoczęciem napełniania clearomizera liquidem upewnij się, że grzałka została dobrze dokręcona, w przeciwnym razie mechanizm wewnętrzny ulegnie zalaniu przez płyn. E-liquid pobierany jest przez grzałkę za pomocą 6 sznurkowych knotów. Po napełnieniu zbiornika należy przechylić lekko clearomizer na boki, aby zdołały zaczerpnąć płyn i odczekać kilka chwil.

   

Dane techniczne:

Wersja: Vivi Mini CC (T2)

Pojemność: max 2,4 ml

Długość bez gwintu: 73 mm

Oporność: 1,8 Ohm

Gwint : EGO

Kolor : transparentny czarny lub zielony

Ustnik : okrągły z twardego plastiku

Gwarancja : rozruchowa, produkt jednorazowy do wielokrotnego napełniania

Pojemność 2,4ml
Długość 73mm
Średnica 15mm
Typ grzałki górna grzałka
Gwarancja Rozruchowa
Inne Zalecane napięcie baterii: 3,2-3,7 V
Producent KangerTech

Produkty powiązane

1 Inne produkty w tej samej kategorii: