W ramach naszego sklepu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.

Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".Strona zawiera produkty przeznaczone dla osób pełnoletnich.

18-dla-pelnoletnich.png

Zakaz sprzedaży wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych osobom do lat 18
(art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 9 listopada 1995r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych).


ROZUMIEM

 

Bezpieczeństwo i poufność transakcji

  1. Dokładamy najwyższych starań do zabezpieczenia danych osobowych naszych klientów przed nieautoryzowanym dostępem zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).
  2. Nie udostępniamy podmiotom trzecim żadnych informacji dotyczących klientów korzystająch z serwisu.
  3. Klient dokonując rejestracji w sklepie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia.
  4. Każdy klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia ich oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W przypadku żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych są one usuwane z bazy danych sklepu.
  5. Prowadzimy legalną działalność gospodarczą i dokładamy najwyższej staranności aby zawierane transakcje realizowane były zgodnie z obowiązującym prawem i satysfakcjonowały naszych klientów.
  6. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę zapoznać się z regulaminem serwisu oraz zasadami finalizacji transakcji, realizowania wysyłki, zapewnienia gwarancji oraz zwrotów towarów.
  7. Od wielu lat realizujemy sprzedaż internetową w tym również za pośrednictwem serwisu Allegro. Możecie Państwo zapoznać się z opiniami internautów o nas. Występujemy tam pod nickiem mediamarket24_eu.
Certyfikat SSL

Nasza strona jest chroniona certyfikatem SSL. Dzięki niemu przepływ informacji między użytkownikiem a serwerem odbywa się w sposób tajny – nikt poza uprawnionymi do tego osobami nie ma do nich dostępu. Przesyłanie danych jest bezpieczne i profesjonalnie chronione.

Podstawową funkcją certyfikatów SSL jest ochrona naszych Klientów przed: kasowaniem danych; kradzieżą haseł, kont i posługiwaniem się nimi, fałszowaniem danych, kradzieżami danych niezbędnych do logowania do intranetów i ekstranetów oraz nowymi technikami phishingu.

certyfikat ssl